Вхід

Реєстрація
Головна
 
Чернівецький обласний спортивно-туристський клуб ВЕСЛО 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Екстремальний відпочинок » Парапланеризм » Мій перший раз на параплані (Відгуки про враження після польоту на пароплані)
Мій перший раз на параплані
LubomirДата: П`ятниця, 29.10.2010, 22:05 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Пропоную поділитися своїми враженням після першого польоту на параплані. Адже перші враження найбільш яскраві і запам'ятовуються на все життя.
 
АлександрДата: П`ятниця, 29.10.2010, 22:09 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
расскажи свои впечатления
и первые знания которые нужны для этого спорта wacko
 
LubomirДата: П`ятниця, 29.10.2010, 22:32 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Саме перше що тобі потрібно знати - це те що літати на параплані не так вже і страшно як здається на перший погляд. Насправді - це дуже цікавий і захоплюючий процес. Особливо захоплюючий той момент коли ноги відриваються від землі і ти починаєш летіти як пушинка. Вся тривога вмить пропадає і на душі стає так спокійно-спокійно... Забуваєш про всі проблеми і насолоджуєшся польотом. Коли ти ходиш по землі, для тебе все реальне, а коли ти летиш - для тебе все якесь не зовсім справжнє. Пропадає відчуття реальності і страху. Будиночки для тебе стають іграшковими, ліс нагадує високу траву, в свійська худоба взагалі якось дивно виглядає. Я наприклад пролітав над стадом овець. Так вони розбігались від мене як від якогось привида. Найголовніше - це уважно вислухати всі поради інструктора і повною відповідальність їх виконувати. Інакше все може закінчитись плачевною пригодою.

Тут можеш подивитись моє фото

 
ЕвгенДата: П`ятниця, 12.11.2010, 19:03 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Додано (12.11.2010, 19:03)
---------------------------------------------
Параплан это тишина, которую нарушают только свист ветра в стропах, когда мы находим восходящий поток.
Параплан - сотни и тысячи метров упругого воздуха под ногами.
Параплан - виды, которыми можно любоваться часами.
Параплан - свобода перемещения в трех измерениях.
Параплан - горы, равнины, солнце, облака...


Повідомлення відредагував Евген - П`ятниця, 12.11.2010, 19:30
 
CapitanДата: Неділя, 14.11.2010, 23:33 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Політ на параплані це подарунок для любителів активного відпочинку і пролетіти декілька десятків метрів вільного польоту враження дивовижне, насправді нічого страшного а дозу адреналіну получиш, є велике бажання повторити виїзд. biggrin
 
ЕвгенДата: Понеділок, 15.11.2010, 16:47 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
В Горбово, конечно, хорошо но, собираемся на более серьёзный склон, а именно на Сокальский. Будет весело!!! biggrin biggrin biggrin cool cool cool
 
LubomirДата: Понеділок, 15.11.2010, 19:52 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у мене на ці вихідні не буде домашніх клопотів, то обов'язково поїду з вами на Сокільский хребет! Чи Ви зі мною поїдете... biggrin Полетіти з Сокільського хребта - це має бути щось дуже захоплююче. Головне щоб з погодкою поталанило. Щоб було сонечко, сухо, спокійний але впевнений вітер і достатньо закуски tongue От тоді це вийде незабутній відпочинок на природі. Хто зі мною, гайда на хребет (тільки не забувайте, що я можу і не поїхати) surprised
 
ЕвгенДата: Вівторок, 16.11.2010, 10:55 | Повідомлення # 8
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Домашние заботы можно и нужно отложить! Поездка на Сокальский- это закрытие сезона! В этом году врядли появится ещё такая возможность! КУЙ ЖЕЛЕЗО НЕ ОТХОДЯ ОТ КАССЫ!!!
 
LubomirДата: Вівторок, 16.11.2010, 10:58 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Евген)
Домашние заботы можно и нужно отложить! Поездка на Сокальский- это закрытие сезона! В этом году врядли появится ещё такая возможность! КУЙ ЖЕЛЕЗО НЕ ОТХОДЯ ОТ КАССЫ!!!

У племінниці день народження в суботу (8 рочків). Ну як тут відмовити дитині?
 
ЕвгенДата: Понеділок, 22.11.2010, 12:29 | Повідомлення # 10
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
С прискорбием сообщаю, что те кто не поехал в Горбово 20,10 ничего не потерял! Нас преследовал ПОЛНЫЙ ШТИЛЬ!!! Максимальный состоявшийся полёт 4*30метров и это в "цирке"!
Есть и интересная новость. Мною получено разрешение и заверение в всяческой поддержке от хозяев базы "Ковчег", что находится на горе Мегура(1313 м.) поблизости перевала Шурдын.
О своих мыслях по поводу "взрослых" полётах пишите на форуме.
 
LubomirДата: Понеділок, 22.11.2010, 12:51 | Повідомлення # 11
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви все таки їздили літати на параплані в цю суботу? І що можна буде цікавого робити на базі "Ковчег"?
 
ЕвгенДата: Понеділок, 22.11.2010, 12:57 | Повідомлення # 12
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Возле базы "Ковчег" замечательный склон! Протяжённстью примерно 300метров и наклоном градусов 60-70. Идеален для взлёта. Так же потоки в горах более постоянные,чем возле города.
 
LubomirДата: Понеділок, 22.11.2010, 13:04 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Я так розумію власники "Ковчегу" дозволяють нам кататись на їхній території? Дозвіл нам дали безкоштовно чи за окрему плату? В чому зацікавлені власники Ковчегу? Може вони думають що ми будемо харчуватись у них (можливо), але проживати у них ми навряд чи будемо.
 
ЕвгенДата: Понеділок, 22.11.2010, 13:16 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Конечно летать будем бесплатно! Возможно нам предоставят ночлег, но не на базе (это круто), а в помещение обслужевающего персонала репиора ( двухэтажные нары, тепло, электрофицировано). Также можно организовать ночлег на биобазе ЧНУ, в с. Долишний Шепот.

Додано (22.11.2010, 13:16)
---------------------------------------------
НО!!! Чтобы полетать на Мегуре нужен опыт. По этому там будут летать те, кто провёл, как минимум, 5 удачных управляемых полёта. Это возможно сделать в т.н. "цирке" с. Горбово.

Повідомлення відредагував Евген - Понеділок, 22.11.2010, 13:16
 
LubomirДата: Понеділок, 22.11.2010, 13:43 | Повідомлення # 15
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Пропозиція приваблива! Тепер залишилось зібрати "досвідчених пілотів" biggrin І коли ти пропонуєш здійснити поїздку. Погодка вже близиться до снігу?
 
Форум » Екстремальний відпочинок » Парапланеризм » Мій перший раз на параплані (Відгуки про враження після польоту на пароплані)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz